Zapraszamy

Witamy w Klubie

H yćka Klub położony jest w samym centrum Poznania przy ulicy Święty Marcin 69 zaledwie sto metrów od Placu Wolności i jest miejscem o niebywale oryginalnym wystroju. Hyćka Klub znajduje się w zbudowanej w 1903 roku zabytkowej secesyjnej kamienicy Gustawa Haase i Georga Wagnera która wg wielu zasługuje na miano perły poznańskiej secesji. Jan Skuratowicz określił budynek jako„najwspanialszą chyba secesyjną kamienicę Poznania". Pośród uroczych zabytkowych mebli znajdziecie swoje miejsce aby napić się piwa z "Hyćką" lub wielu naszych specjalnych drinków. Lokal posiada 40 miejsc siedzących. Mocą stroną Hyćka Klub jest różnorodność muzyki, począwszy od rocka, poprzez blues, pop, kończąc na muzyce filmowej. Można również posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu zespołów. W piwnicy znajduje się parkiet, gdzie możecie bawić się przy muzyce lat 60-90. Lokal posiada bar, gdzie pracuje miła i profesjonalna obsługa, która zrobi wszystko dla odpowiedniej atmosfery. Prowadzimy rezerwacje sal oraz stolików, organizujemy koncerty, imprezy firmowe, spotkania okolicznościowe. Oferujemy w swoim menu szeroki dań regionalnych przygotowanych w oparciu o lokalne produkty.

Godziny otwarcia

 • 17:00 - 00:00
 • 17:00 - 00:00
 • 17:00 - 00:00
 • 17:00 - 00:00
 • 17:00 - 00:00
 • nieczynne

Hyćka od kuchni

Smaki Poznania Kuchnia Wielkopolska

T radycja jest inspiracją dla naszej kuchni: dań regionalnych, wielkopolskich, w oparciu o własną produkcję: pyry z gzikiem, czernina, szagówki, kaczka z pyzami, szare kluchy z kapustą. Sami produkujemy na własne potrzeby konfitury, przetwory warzywne, syropy, kompoty. Z początkiem roku 2017 rozpoczęliśmy wypiek własnego chleba na zakwasie przywracając tradycje miejsca - restauracja znajduje w pomieszczeniach po historycznej piekarni Państwa Borowiaków. Konsekwencją kultywowania kuchni wielkopolskiej jest fakt iż od sierpnia 2017 roku restauracja nasza należy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski. Uchylamy rąbka tajemnicy naszej kuchni w reportażu z cyklu Smaki Poznania pod tytułem "Kuchnia wielkopolska" produkcji TVK Winogrady.


  Kontakt

  Kontakt:

   

  Aktualności

  26 września 2017

  „Kuchnia Regionalna Roku 2017 ” dla restauracji Hyćka

  Restauracja Hyćka zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego”Kuchnia Regionalna Roku 2017 „. Dziękujemy Wszystkim za głosy i podkreślamy, że jest to sukces CAŁEGO ZESPOŁU !
  31 sierpnia 2017

  Wyróżnienie w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

  Restauracja Hyćka otrzymała wyróżnienie za syrop z hyćki i drugie miejsce za naszą kaczkę i czerninę w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowanym przez […]
  12 lipca 2017

  Restauracja Hyćka należy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski

  Konsekwencją kultywowania kuchni wielkopolskiej przez naszą restaurację jest fakt iż od lipca 2017 roku restauracja nasza należy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski. 
  6 lutego 2017

  Nasz wyjątkowy gość…

  Nasz wyjątkowy gość Kurt Scheller – dziękujemy i zapraszamy ponownie 🙂  
  19 grudnia 2016

  Wspomnienie koncertu Jerzego Filara

  WWW – Wspomnienie, Wczorajszego, Wieczoru w Hyćce na Śródce. Dziękujemy artystom : Jerzy Filar, Janusz Czachor, Andrzej Kwiatkowski !
  11 listopada 2016

  Telewizja WTK: Gęsina? To jest pyszne!

  Św. Marcin wcale nie chciał być biskupem. Kiedy przekazano mu, że i tak nim zostanie – schował się w szopie, w której hodowano gęsi. To one […]